سالوا سفر خرید بلیط لحظه آخری هواپیما و قیمت بلیط ارزان چارتر هواپیما تهیه بلیط هواپیما بلیط مشهد و بلیط کیش

« به كجا پـــــرواز می كنید »

مـبـداء

مـقـصـد


بلیط لحظه اخری تهران به کوالالامپور

بلیط لحظه اخری تهران به کوالالامپور در تاریخ ۹۶/۱۱/۴ چهارم بهمن ماه در روز چهارشنبه توسط شرکت هواپیمایی ماهان ۱٫۴۸۳٫۲۰۰ تومان می باشد. لازم به ذکر است که قیمت فوق برای ساعت ۱۸:۳۱ می باشد و قیمت ها متغییر هستند، می توانید جهت اطلاع از آخرین نرخ بلیط هواپیما به سایت stkt.ir مراجعه نمایید. جهت خرید بلیط داخلی به سایت salvatravel.com مراجعه فرمایید.

 

بلیط هواپیما لحظه اخری تهران به کوالالامپور

 

بلیط چهارم بهمن

بلیط چهارم بهمن تهران به کوالالامپور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخچه شهر کوالالامپور:

شهر کوالالامپور در سال ۱۹۷۲ میلادی به نام پایتخت مالزی معرفی گردید و در سال ۱۹۷۴ به عنوان شهر حکومتی مالزی انتخاب شد. شهر کوالالامپور از سال ۱۸۰۰ که در حد فاصل رودخانه های Klang و Gombak قرارداشت، شناسایی گردیده و از آن تاریخ گسترش بسیاری پیدا نموده است . این شهر امروزه با جمعیتی حدود ۵/۱ میلیون نفر مهمترین و سرزنده ترین شهر در کشور مالزی به حساب می آید.

 

کوالالامپور مرکز فرهنگی ، تجاری و حمل و نقل مالزی محسوب می شود. زندگی در شهر کوالالامپور از سال ۱۸۵۷ آغاز شده است که در آن زمان رجا عبدالله یکی از اعضای خانواده سلطنتی سلانگور تصمیم گرفت که برای تجارت قلع در این ناحیه یک منطقه تجاری ایجاد کند. کمی پس از آن کارگران معدن از چین وارد این منطقه شدند تا شروع به استخراج کنند. پس از آن شرکت های بسیاری برای تجارت قلع وارد این منطقه شدند و این شهر به یکی از مراکز مهم تجاری منطقه تبدیل شد.

 

☎️تلفن تماس : ۰۲۱۸۶۰۳۷۱۶۷
?موبایل: ۰۹۱۲۸۹۴۳۲۴۳
?آدرس سایت: stkt.ir
@salvatravel

 

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بدهید