سالوا سفر خرید بلیط لحظه آخری هواپیما و قیمت بلیط ارزان چارتر هواپیما تهیه بلیط هواپیما بلیط مشهد و بلیط کیش

شرکت سالوا سفر

ارائه دهنده ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران

« به كجا پـــــرواز می كنید »

مـبـداء

مـقـصـد


بلیط هواپیما چارتری اردبیل

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

نرخ بلیط هواپیما چارتری تهران به اردبیل روز 15 اردیبهشت 97 شنبه توسط هواپیمایی ایران ایر ساعت 14:25 برابر با 157.800 تومان است. این قیمت برای ساعت 14 است و هر لحظه قابل تغییر می باشد. برای مشاهده لیست قیمت روز بلیط اردبیل به سایت سالوا سفر مراجعه کنید و برای سفر به کشور ارمنستان سایت آرمنیک را مشاهده کنید.

 

 

شهر اردبیل در شمال غربی ایران، پایتخت استان اردبیل است. اردبیل با همسایگان جمهوری آذربایجان و شهر مشگین شهر در شمال، شهرستان نامین و استان گیلان در شرق، نیر و کوثر در جنوب و استان آذربایجان شرقی و بخشی از مشگین شهر در غرب است.

اردبیل یکی از سردترین شهرهای ایران است و زمستان های سرد و تابستان های خفیف را تحت تأثیر قرار می دهد.

اعتقاد بر این است که اردبیل حداقل 3000 تا 5000 سال سن دارد. در قرص سومری، اردبیل به عنوان آرتا ذکر شده است. در آستا (متون مقدس زرتشتیان)، شهر به عنوان آرتاویل نامگذاری شده است. “آرتا” به معنی “مقدس” و “ville” به معنی “شهر” است.

این شهر همچنین جایی است که صفویان، مهمترین سلسله ایران پس از سقوط امپراتوری ساسانی (226-651 میلادی)، که یک دولت واحد متحد ایرانی را ایجاد کردند، از آن جمله بودند.

 

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بدهید